ЖК Святобор - Переваги ЖК «Святобор» - Парк Резорт, доступність до метро 10 хвилин, двір без машин
фонова картинка
Лого ЖК Святобор

Переваги ЖК «Святобор»

Власний парк

Парк Резорт у власному дворі – це майже аналог курорту, який доступний власникам квартир ЖК «Святобор» за будь-якої пори року. Це розкішний і безпечний зелений простір, смарагдова перлина серед мегаполісу, що передбачає місця для відпочинку, ігор та дозвілля.

Поруч з метро

 Житловий комплекс «Святобор» знаходиться в 10 хвилинах прогулянки від ст. метро «Житомирська» та - 12 хвилинах від ст. метро «Святошин», що дозволяє дуже швидко і без заторів дістатися центру міста та власне прямою гілкою до Хрещатика.

Двір без автомобілів

ЖК «Святобор» має ексклюзивну особливість – до периметру затишного двору не проникає галас міста і пилу від транспортних артерій. Гармонія оповитих зеленню вулиць – Львівська, Верховинна, Петрицького, сприяє тому, щоб насолоджуватися приватним парковим простором.

Підземний паркінг

Концепцією передбачено великий підземний паркінг - унікальну перевагу такого комплексу на Святошино. Ліфти зручно спускаються на підземні рівні, тож мешканці матимуть швидкий доступ до своїх автомобілів 24 години на добу.

Абсолютна безпека

В «Святобор» мешканці зможуть полишити турботи про захист будинку. Закрита територія комплексу охороняється цілодобово. Цей неймовірний простір, як надійна фортеця, подарує власникам квартир відчуття затишку, камерності, надійності та незрівнянну цінність життя «серед своїх».

Продумані планування

За комфортом та естетикою планування квартир не лише є оптимальними, але й відповідають характеристикам елітних новобудов. Родзинкою більшості квартир – є просторі зручні кухні, гостинний простір, панорамні вікна в підлогу. «Липки на Львівській» - саме так кажуть про «Святобор».

Якість будівництва

«Святобор» - сучасний проект з якістю матеріалів будівництва кращого світового рівня.  Всі будинки є надійними за всіма характеристиками і зводяться з червоної цегли. Будівельну якість забезпечено на рівні таких знакової нерухомості столиці як ЖК «Новопечерські Липки» та ЖК «Бульвар Фонтанів»

Інвестиційна привабливість

Це проект рівня «бізнес» з вартістю м2 рівня «комфорт» має виключно високу інвестиційну привабливість. Вкладення коштів в «Святобор», нерухомість від надійного забудовника з бездоганною репутацією, гарантовано примножить активи. Квартири з локацією біля метро щодня зростають в ціні і завжди користується попитом серед тих, хто шукає житло з метою оренди.

Ми цінуємо вашу конфіденційність

Натискаючи кнопку ПРИЙНЯТИ, ви дозволяєте використання файлів cookie, які підвищують зручність роботи з нашим сайтом, допомагають нам аналізувати продуктивність і використання сайту, а також дають можливість пропонувати релевантні маркетингові матеріали. Керувати налаштуваннями файлів cookie можна кнопкою налаштування.

Прийняти

© Усі права захищені Копіювання текстів та зображень з сайту заборонено.
Park Resort Святобор - новий еталон зеленого ландшафту мегаполісу. Це перший інноваційний парк та розкішний запашний острів, створений у власному закритому дворі житлового комплексу
Зворотній зв’язок
Надіслати
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок